January 14th, 2018 Evaluation Lists


The groups for Sunday, January 14th, 2018 are as follows and were based on the selections you made during the registration process.  Please read carefully and attend your assigned sessions.  

 

8:00am - 9:30am First base

Zach Baker

Josh Campbell

Carter Claerhout

Kolby Clark

Lance Clay

PJ Clubine

Rylan Eberle

Kobe Karol

Matthew Kohle

Ben LeBlanc

Jared Lee

Zachary Olson

Michael Prysunka

Kayden Robinson

Nathan Sandquist

Shea Thomas

Sharaaheel Vawda

Ryder Willoughby

Alexander Wolbeck

 

8:45am - 10:30am Middle Infield (Short stop, Second base, Third base)

If you are a first base as well, these sessions will overlap.  We will instruct the players once they arrive.

 

Jared Arnold

Zach Baker

Max Benton

Josh Campbell

Will Cebuliak

Kolby Clark

Piercen Differenz

Rylan Eberle

Aidan Gehring

Liam Graham

Austin Hammond

Jacob Hicks

Jake Honke

Cooper Jones

Jenner Knoch

Jared Lee

Hunter Leslie

MacGregor Manyluk

Eric Melnyk

Austin Mills

Lucas Norris

Zachary Olson

Myles Pallister

Brett Porter

Michael Prysunka

Kayden Robinson

Payton Rose

Aidan Schafer

Riley Seward

Cleary Simpson

Shea Thomas

Cole Thompson

Sharaaheel Vawda

Justin Wasylowich

Matthew Wik

Ryder Willoughby

Alexander Wolbeck

Joshua Zinger

 

10:30am - 11:30am Outfielders

 

Jared Arnold

Josh Campbell

Will Cebuliak

Lance Clay

PJ Clubine

Piercen Differenz

Zach Duncan

Rylan Eberle

Aidan Gehring

Liam Graham

Brett Hanson

Jacob Hicks

Jake Honke

Cooper Jones

Adam Junck

Kobe Karol

Jenner Knoch

Matthew Kohle

Ben LeBlanc

Hunter Leslie

Eric Melnyk

Ty Moline

Lucas Norris

Myles Pallister

Brett Porter

Nathan Sandquist

Aidan Schafer

Cole Thompson

Justin Wasylowich

Ryder Willoughby

Josh Zinger

 

11:30am - 12:15pm Hitting group #1

 

Jared Arnold

Zach Baker

Max Benton

Josh Campbell

Will Cebuliak

Carter Claerhout

Lance Clay

Zach Duncan

Cooper Jones

Ben LeBlanc

Jared Lee

MacGregor Manyluk

Eric Melnyk

Myles Pallister

Brett Porter

Michael Prysunka

Payton Rose

Cleary Simpson

Ryder Willoughby

 

12:15pm - 1:00pm Hitting group #2

 

Kolby Clark

PJ Clubine

Piercen Differenz

Rylan Eberle

Aidan Gehring

Liam Graham

Austin Hammond

Brett Hanson

Jacob Hicks

Jake Honke

Adam Junck

Kobe Karol

Jenner Knoch

Matthew Kohle

Hunter Leslie

 

 

1:00pm - 1:45pm Hitting group #3

 

Austin Mills

Ty Moline

Lucas Norris

Zachary Olson

Kayden Robinson

Nathan Sandquist

Aidan Schafer

Riley Seward

Shea Thomas

Cole Thompson

Sharaaheel Vawda

Justin Wasylowich

Matthew Wik

Alexander Wolbeck

Josh Zinger

 

 

 

WANT TO
GET IN THE GAME?

Tell your Team Manager to turn
RAMP Team on!

RAMP Ads

Do you want to reach thousands of users across hundreds of Minor Sports Association websites? Advertising with RAMP has never been easier! Get in touch with us now to discuss your needs.